Tenis SK Mělník  Tenis SK Mělník
   

Zde najdete novinky o dění v našem tenisovém klubu .

19.08.2017 - MĚLNÍK CUP ST.ŽACTVO-kat.C

Obrazek

Obrazek

Starší žáci a žákyně se sjeli k nám ve dnech 16.-18.8.Účast byla hojná,přijelo 14 kluků a 19 dívek.

U chlapců turnaj odehráli i 4 domácí hráči,z nichž pouze Fero Vít postoupil do druhého kola.Dokázal porazit dalšího našeho hráče J.Šulce 6:0 6:4 a ve čtvrtfinále svedl vyrovnanou bitvu s třetím nasazeným O.Lidickým.

Do finále se probojovali dva nejvýše nasazení M.Rudolf a V.Popelka,z vítězství se radovala turnajová jednička M.Rudolf.Spolu potom vyhráli čtyřhru.

U dívek nebyla v početnějším poli bohužel ani jedna naše hráčka.Ve finále se utkala nenasazená T.Hřebačková a druhá nasazená K.Kubíčková.Z turnajového vítězství se nakonec radovala nenasazená hráčka.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY:.

DVOUHRA:

Rudolf-Popelka 6:3 6:3

Hřebačková-Kubíčková 6:4 7:5

ČTYŘHRA:

Rudolf-Popelkavs.Voleský-Holub 6:7(4) 6:3 1:0(5)

Hřebačková-Kubíčková vs.Tomcová-Kembická 6:1 6:7(3) 1:0(10)

17.08.2017 - MĚLNÍK CUP MLADŠÍ ŽACTVO - kat.C

Obrazek

Obrazek

Turnaj ml.žactva probíhal na našich kurtech ve dnech 14.-16.8. za účasti 14 chlapců a 24 dívek.

U chlapců z našich hráčů nastoupili pouze M.Harant a A.Beránek.Los je ještě svedl proti sobě hned do prvního kola.Úspěšnější byl M.Harant,který zvítězil 6:0 6:1a připsal si první výhru ve svojí tenisové kariéře.Bohužel ve druhém kole nestačil na druhého nasazeného M.Přistoupila a prohrál 0:6 1:6.Do finále se probojoval třetí nasazený D.Beneš a nenasazený D.Andrijčuk.Z vítězství se nakonec radoval Beneš,který zvládl vyrovnanou partii a vyhrál v supertiebreaku třetího setu.

U dívek bylo startovní pole početnější a hrálo 24 dívek,vč. šesti mělnických hráček.Z nich byla nejúspěšnější ta nejzkušenější-M.Krymlová,která dokázala ve čtvrtfinále vyřadit první nasazenou K.Synkovou a dostala se do semifinále.V něm už bohužel neuspěla a prohrála s E.Hladkou 3:6 1:6.Přesto je třetí místo pro Marušku úspěchem.Z celkového vítězství se nakonec radovala nenasazená N.Janíčkovičová,která prošla celým turnajem suveréně a v čtyřech vyhraných zápasech ztratila dohromady pouze 11gamů.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY:

Dvouhra:

Beneš-Andrijčuk 0:6 6:1 1:0(2)

Janíčkovičová-Hladká 6:1 6:1

Čtyřhra:

Andrijčuk-Ulmon vs.Strnad-Hladík 6:1 6:2

Janíčkovičová-Zikmundová vs.Slavíčková-Náprstková 6:1 6:1

13.08.2017 - ČTS MĚLNÍK CUP -DOROST


Obrazek

Obrazek

Začátkem srpna se sjelo na naše kurty 18 dorostenců z celé ČR,aby bojovali o body do celostátního žebříčku.Nejvýše nasazení byli středočeši A.Potůček(Loko Beroun) a P.Koukal(LTC Bakov).Bohužel kvůli zdravotním problémům nemohl do dvouhry nastoupit mělnický J.Koudelka,který by patřil také k favoritům turnaje.Odehrál alespoň čtyřhru.

A.Potůček si ale nepřivezl dobrou formu a prohrál hned v úvodním kole se snaživým Z.Šťastným 7:6 1:6 0:1.Jinak až do semifinále postupovali favorité hladce.V semifinále měl hodně práce 2.nasazený Koukal se sparťanem Š.Baumem a vyhrál až po třísetovém boji 4:6 6:0 1:0.Ve finále už potvrdil roli favorita a porazil turnajovou trojku D.Bretta 6:0 6:2.

Ve čtyřhře nastoupil domácí J.Koudelka s O Korseltem a postoupili do semifinále,kde nestačili na první nasazený pár Koukal-Černý a prohráli 0:6 5:7.Pár Koukal-Černý ve finále hladce přehrál dvojici Baum-Šťastný 6:1 6:0.

Finálové výsledky:

DVOUHRA:Koukal-Brett 6:0 6:2

ČTYŘHRA:Koukal,Černý-Šťastný,Baum 6:1 6:0

27.07.2017 - TURNAJ MUŽI-KAT.B

Obrazek

Obrazek

Ve dnech 22.-25.7.přivítal náš areál 36 hráčů z ČR i jednoho cizince na celost.turnaji kat.B.Mezi osmi nasazenými hráči byli čtyři z první stovky CŽ,takže obsazení určitě kvalitní.

Již od prvního kola byl vidět kvalitní tenis s brzkým koncem některých nasazených hráčů-Kalivoda,Klimeš,Malý.

Do semifinále postoupili nakonec pouze dva nasazení hráči-Jetel a Dušek+ dva nenasazení Pech a Gorbušin.Zvláště mladý,teprve šestnáctiletý Gorbušin z pražské Sparty hrál pěkný tenis a semifinále bylo zasloužené.Po hladkých výhrách se nakonec do finále probojoval Michal Jetel(LTC Houštka) a Ondřej Dušek(OÁZA Praha).

Ve finále potom jednoznačně vyhrál Jetel 6:2 6:2 a zaslouženě triumfoval.Jetel během celého turnaje hrál kvalitní tenis ze základní čáry a uklidnil se i v hlavě.Ve čtvrtfinále porazil prvního nasazeného L.Vojtěchovského po velkém boji v nejhezčím zápase turnaje.Takže jeho vítězství v turnaji bylo naprosto zasloužené.

L.Vojtěchovský si spravil chuť celkovým vítězstvím ve čtyřhře se svým parťákem J.Vrbkou,když hladce prošli celým turnajem.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY

DVOUHRA:JETEL-DUŠEK 6:2 6:2

ČTYŘHRA:VOJTĚCHOVSKÝ,VRBKA vs.MICHL,ŘEZNÍČEK 6:3 7:5

Škoda,že se na turnaji jako diváci neobjevili naši mladí hráči aby se podívali na kvalitní tenis.

14.07.2017 - ML.ŽACTVO C-CHLAPCI A DÍVKY

Obrazek

Obrazek

Ve dnech 10.-12.7.proběhl na našich kurtech turnaj ml.žactva-chlapců a dívek.

Chlapců se zúčastnilo pouze osm,tj.minimální počet aby mohl být turnaj sehrán.Nejvýše nasazeným hráčem byl Filip Růžek z LTC Litvínov.Z mělnických hráčů turnaj odehráli tři-M.Javanský,P.Šnajberk a M.Harant.

V prvním kole na sebe narazili Javanský a Šnajberk.Z lehkého vítězství se radoval M.Javanský,který v semifinále potrápil právě F.Růžka a prohrál v semifinále 1:6 6:7.Třetí náš hráč Matěj Harant hrál svůj druhý zápas v životě a prohrál s K.Hauser 6:0 6:0.

Ve finále potvrdil roli favorita F.Růžek a porazil O.Sanderse 6:3 6:3.Čtyřhra se kvůli malému počtu účastníků nehrála.

Turnaj dívek odehrálo 18 hráček.Nejvýše nasazená byla V.Horáčková z Rapid Liberec.

Mělnických hráček odehrálo turnaj celkem šest,což je chvályhodné číslo.Z vítězství v prvním kole se radovala pouze T.Hatinová a E.Javanská.

Do finále se probojovala jednička turnaje V.Horáčková s nenasazenou E.Katzerovou.Ta dotáhla úspěšné tažení na našem turnaji až do konce a překvapivě ale zaslouženě vyhrála 7:5 6:4.Ve čtyřhře zvítězil pár Horáčková-Truksová.

PŘEHLED FINÁLOVÝCH VÝSLEDKŮ:

Růžek-Sanders 6:3 6:3

Katzerová-Horáčková 7:5 6:4

Horáčková-Truksová vs.Synková-Dostálová 6:0 6:3

10.07.2017 - ČTS-ST.ŽÁKYNĚ B

Obrazek

Obrazek

Ve dnech 8.-11.7. se v našem areálu konal turnaj starších žákyň kat.B.Turnaje se zúčastnilo 17 hráček z celé ČR.

Z našeho klubu turnaj odehrála pouze Vali Šulcová.Los k ní ale nebyl moc příjemný a do prvního kola ji poslal proti 4.nasazené K.Hranáčové.Vali i přes statečný výkon na tuto hráčku nestačila a prohrála 2:6 1:6.

Nejvýše nasazenými hráčkami byli Slavíková Ema(CŽ 59) a Šalková Dominika(CŽ 71),obě z TK Neridé.Zatímco jednička Slavíková prohrála již ve čtvrtfinále proti nenasazené hráčce Charvátové 1:6 3:6,hráčka Šalková šla cílevědomě za svým cílem.Při postupu do finále měla nejvíc práce s již zmíněnou Hranáčovou,kterou v semifinále porazila 3:6 6:3 6:3 a ve finále ji čekala nenasazená Charvátová.

Finálové utkání bylo plně v režii Šalkové,i díky tomu,že její finalová soupeřka si přivodila den předtím menší zranění nohy,což ji určitě limitovalo.To nic nemění na zaslouženém vítězství Šalkové,která si díky agresivnímu tenisu od prvního kola došla zaslouženě pro celkové vítězství v turnaji.

FINÁLE: Šalková-Charvátová 6:2 3:0 scr.

Čtyřhru hrálo 7 párů.Naše V.Šulcová si částečně spravila chuť a se svoji deblovou partnerkou N.Odehnalovou po vítězství nad dvojicí Russová-Poláková 7:5 6:4 postoupili do semifinále.Tam prohráli proti 1.nasazenému páru Hranáčová-Krejzová po boji 4:6 6:1 6:10.

FINÁLE ČTYŘHRA:Hranáčová-Krejzová vs. Čornyjová-Hrabalová 6:1 6:1.

Celý turnaj proběhl v klidu a bez problémů,chování hráčů bylo na dobré úrovni.Škoda,že z našeho klubu hrála pouze jedna hráčka.

30.06.2017 - MISTROVSKÁ UTKÁNÍ SKONČILA

Poslední červnový víkend-24.a25.6. skončili mistrovské boje ve stř.kraji,kterých se zůčastnila družstva našeho klubu.

DOSPĚLÍ:V soutěžích jsme měli družstvo A i B,tak jako ve všech kategoriích mládeže.

A družstvo hrálo středočeskou divizi.V konečné tabulce obsadilo naše áčko trošku nečekaně výborné 2.místo za silným celkem TK Březnice,která postoupila do 2.ligy.Naše áčko mělo bilanci 5 vítězství a 2 porážky(právě s Březnicí a Kladnem).Výborné výkony v soutěži předváděla hostující děvčata Kvochová a Fantová,která uhrála 17 bodů z 21.Krok s nimi držel i F.Michl,náš první hráč.Velmi dobré výsledky měl náš odchovanec D.Kopecký a do soutěže jsme letos postavili i našeho nadějného dorostence J.Koudelku,který získával cenné zkušenosti pro další roky.

B družstvo dospělích hrálo krajský přebor 2.tř.V něm ve skupině A obsadili 7.místo a bohužel je v září čeká baráž o udržení.Ze čtyř mužstev baráže sestupuje jedno,tak věříme,že naše béčko soutěž udrží.V mužstvu hrála prim hlavně dívčí část,u kluků,kteří jsou ještě mladí,chyběla větší zápasová zkušenost.

DOROST:

Družstvo A hrálo krajský přebor 1.tř s touhou tuto soutěž vyhrát a postoupit do stř.dorostenecké ligy.Oporou družstva byl již zmiňovaný J.Koudelka a hostující D.Karel.V děvčatech hrála naše úspěšná žákyně V.Šulcová a její parťačka Síkelová z Kralup.Družstvo nakonec s bilancí 5výher a 2 porážek skončilo nna třetím místě,když ještě v posledním utkání hrálo o postup.Škoda porážky na Sl.Kladno v trošku nefér zápase ze strany domácího kapitána.Bohužel v tomto utkání neodvedli svůj standart hráči Koudelka a Karel.Obě děvčata,přestože ještě žákyně odevzdávala pěkné výkony a měla dobrou bilanci vyhraných zápasů.Hlavně získala cenné zkušenosti..Ale za celou soutěž patří družstvu poděkování a budeme doufat za rok.

B družstvo složené z našich žáků,kteří letos poprvé okusili soutěž dorostu hrálo kr.přebor 3.tř,a v ní si vedlo velmi statečně a nakonec skončilo překvapivě na výborném 3.místě s bilancí 3 výher a 3 porážek.Věříme,že jim nabyté zkušenosti pomohou v další kariéře.

ST.ŽACTVO:

Družstvo A hrálo kr.přebor 2.tř. se snahou postoupit do vyšší soutěže.Nakonec družstvo skončilo na 3.místě s bilancí 4 vítězství a 3 porážek.Zde družstvo doplatilo na slabší výkony kluků,kde pouze Jurman vítězil,bohužel neodehrál všechny zápasy a M.Fiala,který vyhrál 4x.Absolutorium zaslouží dívky,hlavně V.Šulcová,která vyjma jedné čtyřhry vždy zvítězila.

Družstvo B složené z hráčů,kteří nemají výkonnost na áčko doplněné ml.žáky hrálo kr.přebor 3.tř.V soutěži obsadilo 4.místo s vyrovnanou bilancí 4 výher a 4 porážek.Tuto soutěž také hráli hráči hlavně kvůli získávání zápasových zkušeností.

ML.ŽACTVO:

Družstvo A hrálo kr.přebor 2.tř.Hlavním cílem bylo soutěž udržet,což se nakonec velmi těsným výsledkem podařilo.Družstvo skončilo na 5.místě s bilancí 3 výhry a 4 porážky.Dobré výkony v zápasech odváděli M.Javanský,M.Krymlová a E.Javanská.

Družstvo B hrálo kr.přebor 3.tř.Toto družstvo bylo složené ze začínajících hráčů,kteří začínali poprvé sbírat zkušenosti ze zápasů.Přestože všechny zápasy prohráli,věříme,že jim to nezkazí radost ze hry a tréninků a budou se dále zlepšovat.

BABYTENIS

Družstvo našich elévů hrálo stř.soutěž Z.Kocmana ve skupině E.S bilancí 3 výher a 4 porážek skončili ve skupině na 6.místě.Zde o to víc platí,že děti si mají hlavně hrát a není tak důležitý výsledek.

NA ZÁVĚR:

Výbor TO SK děkuje všem hráčům za reprezentaci našeho klubu v mistrovských utkáních.Poděkování patří také vedoucím družstev a rodičům.Nyní začínají soutěže jednotlivců a je potřeba apelovat na to,aby hráči potažmo rodiče absolvovali co nejvyšší počet turnajů a zápasů.Tam získávají nejvíce zkušeností,které jim pomůžou k lepším výsledkům. ZA VÝBOR TO SK J.Šátral-hlavní trenér

03.05.2017 - MISTROVSKÁ UTKÁNÍ DRUŽSTEV NAŠEHO KLUBU

Tradičně poslední dubnový víkend začínají ve středočeském kraji mistrovské soutěže družstev.Náš klub bude v těchto soutěžích reprezentovat celkem 9 družstev.Ve všech kategoriích- dospělí,dorost,st.žactvo a mladší žactvo to budou vždy dvě družstva-A a B.V kategorii babytenis jedno družstvo.Postupové ambice mají především dorost A v KP.I.tř,kde chtějí postoupit do středočeské ligy a také družstvo staršího žactva A,kde chtějí postoupit z KP II.tř.

U ostatních družstvech bychom byli rádi,kdyby se pohybovala ve středu svých tabulek,aby žádnému družstvu nehrozil sestup.

Výsledky a tabulky našich družstev můžete sledovat na www.cztenis.cz H.Š.

03.05.2017 - OKRESNÍ PŘEBOR JEDNOTLIVCŮ-DOSPĚLÍ

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Ve stejný termín jako st.žákyně se hrál v našem areálu okresní přebor mužů.Celkem hrálo 9 hráčů,z našeho oddílu pět.

Nejvýraznějšího úspěchu dosáhl náš dorostenec J.Koudelka,který byl 4.nasazeným hráčem.Po vyhraném zápasem se dostal do semifinále,kde po dobrém výkonu prohrál s 2.nasazeným hráčem Kvasničkou.Ve čtyřhře prohrál se svým kolegou M.Javanským st. ve finále.

J.Koudelka si alespoň ve své kategorii dorost vybojoval na neratovických kurtech titul Okresního přeborníka,když s přehledem zvítězil ve dvouhře i čtyřhře.GRATULUJEME. H.Š.

02.05.2017 - OKRESNÍ PŘEBORY JEDNOTLIVCŮ-STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Obrazek

Obrazek

Ve dnech 16.-18.4.proběhl na našich kurtech okresní přebor starších žáků.V kategorii chlapců se přebor nekonal z důvodu malé účasti hráčů.!To je velmi špatný přístup zejména našich hráčů,kteří mají turnaj na vlastních kurtech.

V kategorii st.žákyň turnaj odehrálo osm hráček.Tři hráčky z našeho oddílu.Nejlepší výsledek dosáhla z našich Vali Š ULCOVÁ,která postoupila do finále dvouhry.V něm prohrála se svojí rivalkou Adelou Síkelovou z Tj.Kralupy 1:6 6:4 a 8:10.Obě děvčata předváděla pěkný tenis a po vyrovnaném boji se přiklonilo štěstí na stranu Síkelové,která mohla oslavit titul Okresní přebornice. Obě hráčky spolu zvítězili ve čtyřhře,když ve finále porazili pár Křížová-Z.Síkelová 6:2 6:3.

Vali gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším průběhu sezony.

H.Š.

 
h1 Družstva - výsledky, soupisky /h1 h2 2013 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3738 Dospělí A - nbsp;II. Liga B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3692 Dospělí B - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3699 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3703 Dospělí D - IV.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2013/soutez/3710 Dorost - JUNIOR TOUR /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2013/soutez/3712 Dorost B -II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2013/soutez/3991 Mladší žáci - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2013/soutez/3731 Mladší žáci - III.třída A /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/babytenis/druzstva Babytenis - Memoriál Zdeňka Kocmana /a /p h2 2012 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2012/soutez/3377 Dospělí A - nbsp;II. Liga B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2012/soutez/3415 Dospělí B - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2012/soutez/3422 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2012/soutez/3433 Dorost - JUNIOR TOUR /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2012/soutez/3437 Dorost B -II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2012/soutez/3453 Mladší žáci - II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/babytenis/druzstva Babytenis - Memoriál Zdeňka Kocmana /a /p h2 2011 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2011/soutez/2817 Dospělí A - nbsp;Divize /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2011/soutez/2821 Dospělí B - II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2011/soutez/2825 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2011/soutez/2836 Dorost - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2011/soutez/2838 Dorost B -II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2011/soutez/2845 Starší žáci - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2011/soutez/2849 Mladší žáci - II.třída B /a /p hr style= color: rgb(227, 159, 86); h2 2010 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2010/soutez/2364 Dospělí A - I.třída A /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2010/soutez/2367 Dospělí B - II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2010/soutez/2371 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2010/soutez/2382 Dorost - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2010/soutez/2389 Starší žáci - I.třída B /a br a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2010/soutez/2398 • nbsp; Mladší žáci - II.třída B /a hr style= color: rgb(227, 159, 86); h2 2009 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2009/soutez/1893 Dospělí A - II.třída A /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2009/soutez/1901 Dospělí B - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2009/soutez/1901 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2009/soutez/1914 Dorost - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2009/soutez/1920 Starší žáci - I.třída B /a hr style= color: rgb(227, 159, 86); h2 2008 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2008/soutez/1559 Dospělí A - II. třída A strong /strong /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2008/soutez/1564 Dospělí B - III. třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2008/soutez/1564 Dospělí C - III. třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2008/soutez/1576 Dorost - II. třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2008/soutez/1581 Starší žáci - I. třída B /a strong font size= 3 span hr style= color: rgb(227, 159, 86); /span /font /strong strong font size= 3 span Turnaje /span /font /strong br • nbsp; strong Oblastní přebory dorostu - chlapci, 23.-24.5.2009 /strong nbsp; br nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; a href= http://cztenis.cz/turnaj/316830/sezona/L09/informace Základní informace nbsp; br /a nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; a href= http://cztenis.cz/turnaj/316830/sezona/L09/vysledky Výsledky /a
h1 Pravidla, řády,... /h1 br/ a href= http://www.cztenis.cz/pravidla-tenisu Pravidla tenisu na serveru b CZtenis /b /a br/ br/ a href= http://www.cztenis.cz/soutezni-rad-cts Tenisové řády /a br/ br/ [DOKUM2192] br/ br/ h2 Rozměry dvorce /h2 br [IMAGE2193]
Aktuality - sport

logo firmy
Tenis SK Mělník
Pražská 2645
27601 Mělník
Česká republika
tel.:+420 604 593 094
Copyright  ©   Tenis SK Mělník
On-line: 1 - : 4 -  : 101049                Home    |    Site map    |    about as    |    contact
Ing. arch. Ladislav Kalivoda, CSc. - KAPRO E- lingue MEFRIT, spol. s.r.o. Cestovní kancelář Valsa Elektro Klima Servis Studio Fresh Cirkus Jo-Joo, s.r.o Nějaký klub PHR agency, s.r.o. LUNA PLAST a.s. Mepla s.r.o. EUROWOOD HOLDING CZ s.r.o. Mělník Irena Vovsová Tiskárna K+H Loganton s.r.o. EUROSTAVOPROJEKT CZ s.r.o. Mělník Vyhlídky, z.s. M- car Mělník Dům Kněžny Emmy BarnPchery Cesta ZTP, s.r.o. Elektro Market Servis s.r.o. synlab genetics s.r.o. Klub Přátel JM Allei, spol. s r.o. STK Mělník ZMRZLINA-VALSA.CZ SUNDAP s.r.o. Primasped s.r.o. Ing.Tomáš Klášterka CM car Červený Michal SCULPTOR Sportovní přístav Bílé Břehy s.r.o. BYTOVÉ DRUŽSTVO Jiráskova 261-263 JAKU Trade s.r.o. Ing.Miloš Novák UHER s.r.o. Tenis SK Libiš CSS Logistic s.r.o. FSPNET s.r.o. Vlastimil Fryč - Fryč a spol. S A D s.r.o. Pěnkava K N I H O V N A PKV s.r.o. FC SLOVAN LIBEREC a.s. golden ball card Rybaření je zábava ČETRANS energetika s.r.o. BozPoN CZ s.r.o. Holub na střeše ScieGenomic Mělnická zeleň s.r.o. KON Mělník, s.r.o. Printed Chilane Asociace Českých Cirkusů, o.s. Fotbal Kokořínsko - Kamery PÁRA Z NAVIJÁKU Jirikovsky AROS-STAV s.r.o. Perspora SK Junior Teplice Český občanský spolek proti plicním nemocem KPJM, 2013 Josef Masopust Printed Autoškola Krejča JAKU Trade s.r.o. Dopravně psychologická vyšetření - Mgr. Jan Kalivoda Trio Martinů EUROMAC spol. s r.o. NOVANTA Jaroslava Hajtúnová MVDr. Bilíková Jitka Ondřej Suchý České přístavy, a.s. Lucie Zelenková - Amina Letecké přístroje Praha, s.r.o. Fan club ZAZ PÁRA Z NAVIJÁKU Hotel u Rytíře DATAEKONOMIA CZ s.r.o. PERSPORA, s.r.o. fk Pšovka Mělnik Václav Mašek Insprav s.r.o. TM - auto s.r.o. Bytové družstvo Mělník, Bezručova 2898-2903 Bytové družstvo Dykova 726 Bizema s.r.o. Bytové družstvo Domov 3017 Petr Dvorný s.r.o. Bytové družstvo U hřiště LabXPress Ltd. Mlékařské družstvo Česká Lípa BYTOVÉ DRUŽSTVO MĚLNÍK střed 2572-2573 K+K Kvalite Mzdové účetnictví Klouček KOVVEL kovoobrábění LUNA PLAST a.s. KPJM Elpo ups s.r.o. VEMODIA, a.s. TIÚ-PLAST a.s. Sport Dřísy MEPLA - stroje Technické služby Mělník TM - auto s.r.o. KITGEN spol. s r.o. Stavebni rozpočty Kitgen spol. s.r.o. Lupa s.r.o. Scout - Holub CM car Červený Michal kliste ZMRZLINA-VALSA.CZ Ubytovna Mělník Čerstvé mléko Oblastní spolek ČČK Mělník Hotel u Rytíře STK Mělník hala - bios- Mělník JAKU Trade s.r.o. Tenis MF Fan club ZAZ Bizema s.r.o. Bruin-tech s.r.o. K+K Kvalite TS Byšice Mělnický turistický portál